Projekt Netyfy

Około grudnia 2022 powstał pomysł tworzenia kanałów Youtube (w przyszłości innych dostawców video) wokół społeczności Netyfy. Impulsem do powstania tego pomysłu była obserwacja faktu cenzurowania treści a potem znikania całych kanałów, gdzie przepadała ogromna część materiałów video a wraz z nimi spora część wiedzy. Postanowiliśmy zatem stworzyć miejsce w którym zrzeszamy wiele różnych kanałów pod wspólną egidą, wspólnym designem, wspólną (aczkolwiek luźną) polityką publikacyjną.
Dzisiaj możemy Wam zaprezentować pierwsze efekty tego działania, ponieważ do Projektu Netyfy dołączyły pierwsze, niezależne kanały. Tematyka tych kanałów to będzie całe spektrum, ponieważ znajdą się tam treści i z zakresu zdrowia, psychologii, duchowości ale też takie jak przetrwanie w trudnych czasach, inicjatywy (biznesowe, gospodarcze, społeczne) czy tematy związane z kosmosem, UFO, technologią i przekazami z innych rzeczywistości. Projekt jest ciągle rozwijany i jest mozliwość przyłączania się do tego projektu (napisz email: [email protected])

Co to daje..?

Wiele kanałów o różnej tematyce pod jednym designem i o wspólnej polityce publikacyjnej, daje określoną pozycję wśród społeczności, wzmacnia poszczególne kanały poprzez synergię, daje publice znacznie większy wybór. Każdy kanał, to pojedynczy właściciel, który jest wyłącznym beneficjentem wartości jakie daje Youtube, ale też jest wyłącznie odpowiedzialny za publikowane treści. Jednak każda treść opublikowana na kanale tematycznym zostaje zduplikowana i opublikowana na kanale głównym "Netyfy" właśnie dla bezpieczeństwa jej istnienia. W razie problemów kanału tematycznego, filmy pozostają i łatwo kanał odtworzyć.
Netyfy daje twórcom kanałów tematycznych wiedzę o zasadach pracy dziennikarskiej, technicznych aspektach tworzenia treści video, ich montażu, sprawnej publikacji. Ekipa Netyfy opiera się na własnych, wypracowanych rozwiązaniach i dzieli się nimi z twórcami kanałów tematycznych. Nie jest to praca łatwa: trzeba być samodzielnym, aktywnym, pomysłowym i odpowiedzialnym. Ta praca daje jednak ogrom satysfakcji.

KANAŁY W PROJEKCIE NETYFY

NETYFY - kanał główny

To kanał główny na którym zostały zgromadzone wszystkie filmy powstałe na kanałach tematycznych i posegregowane wg kanałów

PRANAMANACHI

Kanał PranaManaChi Agnieszki Stalkoper powstał  w 2020 roku i od początku głównymi treściami są tematy zdrowotne. Znajdziecie na nim wartościowe wywiady, audycje własne autorki, porady. Ale też najdziecie na nim wyjątkowe audycje z zakresu filozofii, duchowości z nieprzeciętnymi istotami.

NETYFY - ZIGGY TEXAS

Kanał założony przez Ziggy'ego, który mieszka w Teksasie i w zamiarze miał to być kanał o Teksasie. Jednak sytuacja związana ze słynnym wirusem sprawiła, że Ziggy postanowił nie siedzieć bezczynnie i zaczął zapraszać różnych ludzi, by poznać ich poglądy na bieżące sprawy.

INNY ŚWIAT

Marysia - jak sama mówi o sobie - przebudziła się nagle i - jak już dodam od siebie - poszybowała.

NETYFY - INICJATYWY

Jakub i Monika Hrab zdecydowali się założyć kanał Netyfy-Inicjatywy by nie tylko opowiedzieć o własnych biznesowych doświadczeniach, ale poszukiwać i pokazywać rozwiązania, a także pokazywać i wspierać inicjatywy ludzi i społeczności.

NETTYMY

Kanał NetTyMy to przestrzeń Patrycji Rentowskiej. Patrycja rozpoczęła swoją przygodę od nagrań na kanale Ziggy Texas filmów o zachowaniu się w sytuacjach krytycznych. Dziś jej kanał równiez zajmie się takimi tematami, ale będzie miał znacznie szersze spektrum.

BATOGA

Bernadeta Daniszewska, założycielka kanału Batoga, postanowiła dołączyć do Projektu Netyfy i popularyzować treści, które są jej wartościami nadrzędnymi, a mianowicie wspierać działanie Pań doświadczonych życiowo, a więc te które są babciami, albo które nimi będą.

CIAŁO UMYSŁ DUCH

Zofia Golis dołączyła do Projektu Netyfy otwierając kanał Ciało Umysł Duch, na którym zgodnie z jego nazwą znajdziecie wywiady z ciekawymi ludźmi opowiadającymi o tych jakże istotnych aspektach naszego życia.

NETYFY - PRZEBUDZENI

Paweł Znyk już od długiego czasu współpracuje z kanałem Ziggy Texas, Andy Choinskiego i Agnieszki Stalkoper, a teraz zdecydował się otworzyć swój własny kanał, przyłączając się do Projektu Netyfy. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziecie na tym kanale wiele materiałów, które pomagają nam odnaleźć się na drodze do przebudzenia.

NETYFY - ANETA ZINKIEWICZ

To przestrzeń która wprowadza nowe postrzeganie człowieka i świata jako przestrzeni energetycznej. Ułatwiająca i rozświetlająca życie w przestrzeni Ziemi i realizację siebie poprzez Dobro i Miłość do każdego Istnienia. To przestrzeń delikatnego prowadzenia poprzez przekazy PROSTO Z NIEBA oraz rozmowy z istotami, które osiągnęły już wprawę w komunikowaniu się z Energiami Nieba w najlepszym tego słowa znaczeniu oraz w poznawaniu samego siebie jako Istoty duchowej przemawiającej się na Ziemi.

NETYFY - BLINK SPARK INSTITUT

Kasia Bohm postanowiła pokazać, że da się połączyć tak przyziemną sprawę jak finanse, z tak ulotną sprawą jak duchowość. Kasia jest certyfikowanym doradcą finansowym, ale jednocześnie uduchowioną istotą, która czuje i dostrzega problemy finansowe ludzi i jak one wpływają na ich całe życie.

ANNIE CZYTA

Annie Czyta o sobie: Jak wiecie od jakiegoś czasu jestem zaangażowana w rozpowszechnianie alternatywnej wiedzy, co daje mi ogromną satysfakcję. Uważam, że w naszych obecnych czasach każdy powinien dodać swoją energię w celu budowania nowego świata. Portal Netyfy stwarza doskonałe środowisko, które sprzyja mojej pracy i daje mi możliwości docierania do większej ilości ludzi. Moim celem jest przygotowanie dla was audiobooków do odsłuchania tak, abyście nie musieli spędzać długich godzin czytając książki.