Donacja

Projekt NETYFY

Projekt NETYFY powstał w naszych sercach i umysłach w wyniku procesów, jakie zachodzą dziś w całym Świecie. To nie tylko potrzeba wolności, swobody wypowiedzi, pełnej i niehamowanej ekspresji. To również potrzeba poczucia jedności, komunikacji, działania i współpracy, dzielenia się i otrzymywania.

Ten projekt powstawał w naszych umysłach przez ostatni, trudny czas i ruszył na początku grudnia w postaci portalu internetowego "Netyfy.com" gdzie oddaliśmy do użytku przestrzenie dla społeczności, która poszukuje nowych rozwiązań, gdyż czuje nadchodzące zmiany na całym Świecie.

Projekt wymaga użycia dobrego, szybkiego hostingu, użyliśmy oprogramowania (pluginów), które nam pozwoliło stworzyć system społecznościowy, możliwość tworzenia grup, wymiana poglądów w wielu miejscach portalu oraz w specjalnym miejscu jakim jest Forum Dyskusyjne, możliwość zamieszczania ogłoszeń oraz możliwość zamieszczania filmów z wielu miejsc w internecie (nie tylko z Youtube) i pisania tekstów w części blogowej.

Wszystkie użyte narzędzia wymagają sporego bieżącego finansowania. W dużej części portal jest finansowany z naszych własnych środków, a od niedawna to również Wy drodzy czytelnicy przyłączyliście się do finansowania, za co bardzo Wam dziękujemy!

Nie korzystamy z finansowania z żadnych zewnętrznych źródeł.

Jeśli chcesz zrobić donację, możesz to zrobić na tej stronie, tuż obok, poprzez PayPal.

Nie martw się tym, że nie masz konta PayPal, nie jest potrzebne. Wystarczy, iż podasz swój adres email, kartę kredytową.

PayPal

Chcesz dokonać Donacji? Kliknij w poniższy przycisk, zostaniesz przeniesiony na stronę PayPal